Kategorie:

Co to jest pomoc prawna?

Pomoc prawna  Niemcy jest bardzo popularną usługą wśród firm polskich mających siedzibę na terenie Niemiec.

Zakładając firmę poza granicami Polski mamy pewne ograniczenia co do profesjonalnych usług prawnych.

Wręcz przeciwnie, bardzo wiele Kancelarii Prawnych, które udzielają pomocy prawnej otwierają się w Niemczech. Właśnie po to by świadczyć swoje usługi dla jednostek, które potrzebują pomocy prawnej.

Pomoc prawna Niemcy jest stosowana dla każdego kto potrzebuje pomocy w kraju bądź w Niemczech.

Ile kosztuje pomoc prawna?

Zarobki  Adwokatów  sięgają od tysiąca do kilku tysięcy, zależy to głównie od doświadczenia i ile spraw wygrali w sądzie. Adwokat w szerokim rozumieniu to przecież prawnik, który świadczy pomoc prawną i ekonomiczną dla każdego kto potrzebuje jego pomocy prawnej.  Wybierając usługę – pomoc prawną – musimy liczyć się z zapłatą od 500-2000 zł.

Na czym polega pomoc prawna?

Polega ona na udzieleniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami w obronie lub stronie atakującej.

By zostać adwokatem trzeba niestety ukończyć studia prawnicze, a następnie odbyć aplikację adwokacką, a na sam koniec dać egzamin adwokacki i zostać wpisanym na listę adwokatów.

Po zakończeniu tych kroków stajemy się oficjalnie Adwokatem:) Sprawa nie jest prosta, ale chyba warta poświęceń.

Adwokat tudzież doradca finansowy poznań pomaga nam głównie w sprawach konfliktowych z prawem lub konflikt z jakimiś osobami czy firmami. Natomiast nie może nam doradzać w sprawie prawa, tą czynność robią radcy prawni.